Тиждень української мови та літератури

Березень в нашій школі розпочався тижнем української мови та літератури. Традиційно було проведено конкурс на кращу газету.

З 1 по 7 березня серед учнів 5-9 класів було проведено предметні ігри, турніри, вікторини. Так, в 5 класі відбулася лінгвістична гра «Найрозумніший п’ятикласник». Найрозумнішим став Біленський Георгій.

В 6 класі пройшли змагання з мовно-літературного турніру. Перемогла команда «Українці» на чолі з капітаном Медведєвою Діаною.

7-А та 7-Б класи змагались у грі «Еврика». Команда «7-Б» вразила своїм роздумом «Чи можна уявити Україну без Шевченка» і перемогла з перевагою лише в 1 бал.

Учні 8-А провели гру «Слабка ланка», де в найзапеклішій боротьбі переможницею стала Очеповська Анастасія.

Учасники народознавчого гуртка провели екскурсії у шкільному музеї «Бабусина світлиця» для всіх бажаючих.

А завершився тиждень української мови та літератури концертом кобзарів – Євгенії та Віктора Лобасів, який називався «Кобзарева зоря» і був присвячений творчості Т.Шевченка.

Пропонуємо Вам фото звіт про тиждень української мови та літератури: