Єдиний правовий день у школі

20.03.2013 у нашій школі пройшли заходи у рамках єдиного правового дня. Зокрема була проведена лекція для учнів 7 - 11 класів. Лекцію проводили: Журавльова Л. І. – психолог, Сергієнко Я. Е. – старший інспектор МРВ КВІ УДПІСУ в Харківській області, Федорюк Л. Г. – нарколог Комінтернівського району, Гізенко О. І. – головний спеціаліст відділу надання соцпослуг молоді ХМЦЗ.

На лекції були висвітлені питання щодо профілактики насильства в сім’ї вживання алкоголю та його наслідки, профілактика наркоманії та токсикоманії серед підлітків, про пагубну дію тютюнопаління на організм, профілактика СНІДу. Для профілактики злочинності серед неповнолітніх учням був запропонований перегляд відеофільму «Зона особливої уваги. Частина 1».

Наприкінці лекції головний спеціаліст ХМЦЗ запросила старшокласників до центру занятості на екскурсію та тестування, для профорієнтаційних цілей.

Фотозвіт про проведення єдиного дня правової освіти