Екоурок «Мій Харків»

12 квітня 2013 року, в ХЗОШ №90, в рамках екологічного виховання пройшов екоурок у 9-11 класах «Мій Харків», який провела вчитель біології Піроженко З.Ю. Перш за все вчителька розповіла учням про відповідальність кожної людини за стан нашого спільного дому – Харкова. Окремо зупинилася на екологічних проблемах, які ми часто не помічаємо, і кожен з присутніх учнів мав змогу запропонувати свій план виправлення складної екологічної ситуації.
Стан довкілля багато в чому залежить саме від того способу життя, яке кожен веде, а тому люди, навіть незначними, на перший погляд, діями можуть внести позитивні зміни. Також діти переглянули кілька цікавих відеороликів, які навчають заощаджувати ресурси та виховувати відповідальне ставлення до нашої планети.