ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

Під час осінніх шкільних канікул, з 28 жовтня по 1 листопада, у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості традиційно проходить міський відкритий фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж». Десятий рік поспіль конкурс проводиться з метою виявлення талановитих, обдарованих дітей, популяризації та підтримки дитячої творчості, обміну досвідом між творчими колективами, організації цікавого та змістовного відпочинку школярів, ознайомлення з різноманітними видами та жанрами мистецтва. Особливого значення конкурс набув саме зараз, у рік, оголошений Президентом України Роком дитячої творчості. У рамках міського фестивалю проходили конкурси театрального, циркового, хореографічного, вокального мистецтв, в яких взяли участь близько 500 учасників. Глядачами програми стали майже 3000 дорослих та дітей.

Учні нашої школи також брали активну участь у цьому фестивалі. І не просто брали участь, а здобули суттєві здобутки. Так Різван Анастасія, Вітковський Євген, Приходько Ірина, Мережко Марія та молодший склад шкільного вокального ансамблю "Улыбка" нагороджені дипломами учасників фестивалю, а старший склад ансамблю одержав диплом за ІІ місце.

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

Особлива подяка керівнику шкільного вокального ансамблю "Улыбка" - Сокольській Л.М.

Фотозвіт про виступ на фестивалі: