Районний семінар вчителів біології

На базі нашої школи, 17 грудня, пройшов семінар вчителів біології за темою: «Розвиток. Творчість. Комфорт. Сучасні підходи на уроках біології.» під керівництвом методиста МЦ УО В'юнник Я. А.

Мета: сформувати в учителів біології ЗНЗ району комплексне уявлення про прийоми та методи роботи на уроці, які сприяють розвитку та творчості учнів, допомагають створити комфортні умови праці на уроці.

Завдання: - ознайомити з досвідом вчителів ХЗОШ №90 щодо сучасного уроку біології.

- представити комплекс прийомів та методів роботи на уроці, які сприяють розвитку та творчості учнів, допомагають створити комфортні умови на уроці.

- сприяти підвищенню професійної компетентності вчителів біології.

Учасники ознайомилися з досвідом вчителів ХЗОШ №90 щодо сучасного уроку біології, а також з комплексом прийомів та методів роботи на уроці. Також методист МЦ УО В'юнник Я. А., ознайомила вчителів з особливостями ЗНО 2014 року з біології.
Семінар проведено на високому науково-методичному рівні.

ФОТОЗВІТ: