НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ВІД ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Г. КЕРНЕСА !

24 грудня 2013 року учні 1-4 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області отримали солодощі та цікавий посібник "Ура! Канікули!" в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

З цими подарунками до школи завітала депутат Харківської міської ради А.Є. Бобейко. Щоб свято дітлахам запам'яталось, вчителі та учні старших класів підготували невеличку виставу з дідом Морозом та Снігуронькою.

ФОТОЗВІТ:

Ось такі кіцаві посібники отримали наші учні: