Вітаємо команду дівчат 9-х класів, які стали призерами районного турніру з гандболу!

31.01.2014 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 68 Харківської міської ради Харківської області проходили змагання з гандболу серед команд дівчат загальноосвітніх закладів Комінтернівського району. За підсумками змагань наша команда у складі Луніної Анастасії (9-Б), Очеповської Анастасії (9-А), Єрофєєвої Тетяни (9-Б), Жирної Ганни (9-А), Бондаренко Юлії (9-Б), Лисої Ганни (9-Б), Широких Дар'ї (9-А) посіла друге місце, а троє учениць з команди потрапили до складу збірної команди району і будуть захищати його честь восьмого лютого на міських змаганнях. Бажаємо нашим дівчатам успіху !!!

/Files/images/golovna/гандбол.JPG