Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою: "Забезпечення позитивної психоемоційної атмосфери на уроці"

06.02.2014 року на базі нашої школи пройшов семінар заступників директорів навчальних закладів Комінтернівського району за темою: "Забезпечення позитивної психоемоційної атмосфери на уроці". Семінар було організовано згідно з планом роботи на 2014 рік методичного центру управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради. У підготовці семінару взяли активну участь методист управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради Тесленко О.В., заступник директора Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області Ілющенко Л.О., практичний психолог вище зазначеної школи Аркатова О.С., а також вчителі початкових класів ХЗОШ № 90. В ході семінару було розглянуто основні шляхи та проблеми організації позитивної психоемоційної атмосфери на уроці, а також необхідність запровадження данної методики у навчально-виховний процес.

Матеріали семінару дивитись тут:

Галереї "Семінар заступників директорів"