30 травня у нашій школі відбулось свято останнього дзвоника !

Сьогодні, 30 травня, як і в усіх школах України, у нашій школі відбулось свято останнього дзвоника. На нашому святі були почесні гості:
- депутат Харківської міської ради Бобейко А.Є.,
- заступник голови адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради з питань житлово-комунального господарства Свідло О.М.
- методист управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради Стьожка В.Г.

Бобейко А.Є. щиро привітала всіх присутніх на святі і прочитала листа учням, вчителям та батькам від Харківського міського голови Г.А. Кернеса.

На нашому святі не обійшлося і без подарунків: народний депутат України А.П. Денисенко також надіслав привітального листа і подарував школі багатофункціональний принтер для друку. Учні та вчителі щиро дякували за привітання та подарунки гучними оплесками.

ФОТОЗВІТ:

Галереї "Останній дзвоник"