Всеукраїнська освітня кампанія «Голуб миру»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.07.2014

№1/9-387 «Про відзначення Міжнародного дня миру» представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України буде проводити з 19 по 22 вересня 2014 року Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир».

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ КАМПАНІЇ - ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ДО ПИТАНЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ МИРУ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОГО ПРОГРЕСУ ЛЮДСТВА ТА ДОТРИМАННЯ ПРИНЦИПІВ ГУМАННОСТІ, СВОБОДИ, ДОБРА І ПОВАГИ.

Кампанія складатиметься із трьох частин:

Уроки, покази фільмів, обговорення та інша освітянська діяльність, мета якої – пропаганда миру і толерантності;
Організація створення учнями масових формацій у формі голубів миру;
Написання листів привітання та підтримки внутрішньо переміщеним дітям та їх родинам.

Контактна особа з питання проведення кампанії –Вікторія Андрієвська, координатор зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Представництва ООН в Україні
р.т. (044) 253-93-63, м.т. 050-413-84-04.

За матеріалами сайту МОН України.