Зустріч з представниками Харківського професійного ліцею залізничного транспорту

Аби діти могли свідомо вибрати сферу майбутньої діяльності та дізнатися якомога більше інформації про світ професій, в ХЛ №90 відбуваються профорієнтаційні заходи.

16 березня 2024 відбулася онлайн зустріч з представниками Харківського професійного ліцею залізничного транспорту.

Під час заходу директор залізничного ліцею розповів дітям про те, що незабаром кожен із них повинен буде вирішити дуже важливе питання – який життєвий шлях обрати. Від правильного вибору професії залежить щастя людини. Якщо у професійній сфері людина здатна реалізувати себе як особистість, а ще й до того заробити гроші, щоб задовольнити свої потреби, можна вважати, що зроблено правильний професійний вибір.

Також учні дізналися, щоб свідомо обрати професію, необхідно ознайомитися з інформацією про актуальні професії на ринку праці, реально оцінити свої можливості, з’ясувати, чи відповідають вони вимогам обраної про-фесії. Учасникам заходу продемонстровано анімаційні профорієнтаційні відеоролики.

На завершення, розповіли про умови вступу та переваги навчання у ліцеї.

/Files/images/2023_2024/photo_2024-04-19_15-43-30.jpg