Семінар вчителів трудового навчання ЗНЗ Комінтернівскьго району за темою "Використання інтерактивних технологій на уроках трудового навчання" на базі нашої школи.

21.11.2012 на базі нашої школи відбувся семінар вчителів трудового навчання ЗНЗ Комінтернівскьго району за темою "Використання інтерактивних технологій на уроках трудового навчання"

Під час проведення семінару вчитель трудового навчання Сидоренко Л.Г. поділилася своїм досвідом щодо використання інтерактивних технологій на уроках трудового навчання. Зокрема відбулось відкрите заняття у 8-А класі, обговорення вчителями проблем та сучасних підходів до використання інтерактивних технологій на уроках трудового навчання.

На семінарі була присутня методист науково-методичного центру управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради Корсун Олена Іванівна.