У Харкові вшановували ветеранів Афганістану

Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулися 16 лютого в кіноконцертному залі «Україна».


Під час заходу з вітальним словом до ветеранів звернувся настоятель храму Георгія Побідоносця, учасник бойових дій в Афганістані протоієрей Валерій, заступник начальника управління праці та соціальної політики Харківської міської ради Ірина Черняєва.

Також присутніх привітали народний депутат України Дмитро Шенцев, Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Сергій Семенов, голова Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Віктор Коваленко.

Після урочистої частини відбувся виступ лауреата численних конкурсів і фестивалів, творчого колективу Української спілки ветеранів Афганістану - групи «Долг» з Тернополя.

Почесне право бути присутніми на цьому заході вибороли учні 9-х класів нашої школи.

Усі ті, хто брав участь у локальних воєнних конфліктах, були відзначені нагородами, квітами, оплесками. Але найвищою нагородою були сльози на очах наших учнів, які разом з дорослими усвідомлювали мужність і стійкість наших «афганців», їх силу духу та відданість Батьківщині.

У хвилину мовчання схилили голови наші дев’ятикласники.

Кiлькiсть переглядiв: 15