8-9 лютого 2014 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У захисті науково-дослідницьких робіт наукового відділення «Історія», Ямпольський Володимир Євгенович, учень 9-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області, посів ІІІ місце за напрямком «Історія» на секції «Історичне краєзнавство» з роботою «Бойові дії під с. Таранівка та с. Соколово у березні 1943 року: на шляху до визволення Харківщини» !!!

Особлива подяка вчителю історії Лобусову Г.О., який допомагав Володимиру у підготовці цієї роботи !

/Files/photogallery/8244/H90_789.JPG

/Files/images/novini/P1010842[1].jpg