А ми тую славу збережемо !

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти (наказ МОН України від 14.08.2014 року № 936), з метою патріотичного виховання учнівської молоді, залучення учнів до пошуково-краєзнавчої роботи Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради 18 жовтня 2014 року проводився обласний етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо». Комінтернівський район був представлений роботою «БОЙОВЕ БРАТЕРСТВО РАДЯНСЬКИХ І ЧЕХОСЛОВАЦЬКИХ ВІЙСЬК У БОЯХ ЗА с. СОКОЛОВЕ (8-13 БЕРЕЗНЯ 1943 РОКУ) В КОНТЕКСТІ ТРЕТЬОЇ БИТВИ ЗА ХАРКІВ», яку підготував учень 10-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №90 Харківської міської ради Харківської області Ямпольський Володимир під керівництвом вчителя історії Лобусова Г.О. За підсумками роботи конференції Ямпольський Володимир був нагороджений грамотою Харківської обласної станції юних туристів та отримав у подарунок книгу «А ми тую славу збережемо», в якій надруковані тези з його роботи.

/Files/images/Ямпольський.JPG

/Files/images/7 002.jpg