/Files/images/2022_2023/зарахування.jpg

Інформація "Про зарахування учнів до 1-х класів" доступна на сторінці "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" за посиланням

1. Витяг з протоколу засідання педагогічної ради "Про переведення учнів 1-8-х та 10-го класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №90 Харківської міської ради Харківської області на наступний рік навчання".

2. Витяг з протоколу засідання педагогічної ради "Про завершення здобуття базової середньої освіти учнями 9-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №90 Харківської міської ради Харківської області"

3. Витяг з протоколу засідання педагогічної ради "Про завершення здобуття повної загальної середньої освіти учнями 11-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 Харківської міської ради Харківської області".